| MeAlex a întrebat:

Cum scot fundalul de la o poza ca sa ramana doar persoana sau cum pun alt fundal?

6 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Cu ajutorul unor softuri (programe) ce prelucreaza foto gen ACDC, Paint.Net, Photoshop etc.Iti dau linkul la ei si vei fi multumit mai ales ca este free.Succes

http://www.go4it.ro/......t-2634055/

| traveler a răspuns:

PS. Important! Todeauna ai grija sa ai copie (copii) de rezerva la fotografiile tale pentru ca in caz de esec sa nu pierzi originalul.
Succes inca o data!

| SamSon a răspuns:

Te duci la meniul din stanga, dai editare profil.

Răspuns utilizator avertizat
| Doru_4231 a răspuns:

Incearca cu Adobe Photoshop (CS3 Recomand) sau GIMP
Daca vrei sa inveti sa le folosesti uita-te la tutoriale pe net. funda?

| Doru_4231 a răspuns:

Iti recomand Adobe Photoshop CS3 sau GIMP
Uita-te pe net la tutoriale si afli cum se face happy. Funda?