| Eroina a întrebat:

Cum scot pe cineva de la block de pe Instagram?

10 răspunsuri:
| RenameMe a răspuns:

Bună!
Intri pe profilul persoanei respective de Instagram, iar în colţul din dreapta sus ai 3 puncte. Tastezi pe ele, iar pe urmă dai Unblock User. Baftă!

| Eroina explică (pentru RenameMe):

Nu-i mai stiu profilul

| Iulian_Bogdán_1995 a răspuns (pentru RenameMe):

Nu-i găsesc profilul

| Sava_Mary_1981 a răspuns:

Bună. ..Cum pot sa scot pe cineva de la bloc de pe Instagram...Dar m-a blocat și el va rog ajutati-ma Mulțumesc.

| Chițulescu_Ana_1979 a răspuns:

Pai e simplu, dai pe contul tau(unde ai pozele si filmuletele video) dai pe cele 3 puncte de sus si unde scrie,, Cont,, ai mai multe obtiuni printre ele se scrie si utilizatori blocati dai de ei si asa ii Poti debloca

| Nacu_Nicoleta_1999 a răspuns (pentru Chițulescu_Ana_1979):

De ce pun la utilizatori blocati, apas pe persona data si nu imi apare profilul ca sa-l pot debloca! Ce pot sa fac ca sa deblochez acea persoana! Mai exista alte solutii?

| Botezan_Raul_1998 a răspuns (pentru Nacu_Nicoleta_1999):

Aceeași problema o am și eu

| Miler_Bianca_2000 a răspuns:

Ai 3 puncte in coltul din dreapta sus

| Rata_Florin_1989 a răspuns:

Cum deblochez o persoană de pe Instagram