kratos
| kratos a întrebat:

Cum se ajunge din aeroportul El Prat in centrul Barcelonei? Exista abonamente de o saptamana la mijloacele de transport in comun in Barcelona?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.renfe.es/cercanias/barcelona/
sau cu taxiul, nu costa mult, in jur de 15 euro.

4 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Cu taxiul...il iei de unde vrei si ajungi unde vrei fara stati tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista abonamente, dar trebuie combinat, altfel o sa te usture buzunarul daca le iei separat.trebuie sa fie un abonament pe mai multe trasee si pe cat mai multe mijloace de transport. daca cunosti limba poti lua trenul, metroul si autobuzul pentru a ajunge in centru, dar care centru? centru istoric, centrul comercial?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei autobuzul sanz sau plaza de espanna, au autobuz de la aeroport, dar de abonamente nu stiu, stiu doar ca iti incarci cartela si platesti mai ieftin adica jumate,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vacanta placuta Dl Kratos big grin