| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Cum se confirma plata facturii la oriflame? Fara sa mai astept 3 zile pana mi-o confirma cei de la oriflame ca trece campania pana se misca ei... Faza e ca trebuie sa o confirm unei prietene eu am inscris-o si am pus-o sa-mi aduca factura si chitanta ca sa i-o confirm. Explicati-mi cum puteti voi

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Puteti trimite chitanta scanata pe financiar@oriflame.ro

| SRB a răspuns:

Scaneaza chitanta si trimite-o pe email.

| Iordache_Ramona_Maria_1979 a răspuns:

Buna ziua, am efectuat plata facturii Oriflame, cu nr. fact. 9014222027 din 15.04. 2014, livrata in Pitesti.Achitata cu ordin de plata la Bancpost Ag. Mioveni, care l-am trimis pe fax la Bucuresti.Suma este de : 378.49 lei.Cu rugamintea sa pot efectua o comanda in data de 10.05. 2014.
Multumesc!