| Satanna a întrebat:

Cum se copiaza un link in afara de copy-paste?

7 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Link?
Il selectezi cu mouse-ul, apesi ctrl-c pentru copy si ctrl-v pentru paste...

| Elsiane a răspuns:

Ca să copiezi un link apeși 'ctrl + c' și ca să dai 'paste' apeși 'ctrl + v'. Baftă!

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Selectezi textul apoi tii click stanga apasat continuu pe el si il tragi cu drag & drop (fara sa dai drumul la click) unde vrei sa il pastezi.

| Satanna explică:

Mersii puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intilnit site-uri care il ofera pentru copiere. Dar tot un copy-paste este in final.

| Keyko a răspuns:

Sau dai triplu click pe link si apoi apesi Ctrl+C apoi Ctrl+V

| ramona1989 a răspuns:

Ctrl+C - CTRL + V