| anonim_4396 a întrebat:

Cum se da critica la fruit ninja frenzy?

Răspuns Câştigător
| ElegantClub a răspuns:

Deci:Single cut trebuie sa faci din bonusul ala x2 250 de puncte odata. -1 trebuie sa ai cu un punct mai putin de primul din lista da.Happy ending ultimul fruct trebuie sa fie critical. Wake Up sa nu tai nici un fruct intr-un joc (poate nu o sati mearga din prima). Triple Stack trebuie sa ai toate 3 bananele odata.

9 răspunsuri:
| ElegantClub a răspuns:

Se da atunci cand tai fructul perfect.

| D3xteR a răspuns (pentru ElegantClub):

Sti secrete ale senseiului de pe facebook?
Dau funda.

| ElegantClub a răspuns (pentru D3xteR):

Adica secrete?

| ElegantClub a răspuns (pentru D3xteR):

Pai stiu sa fac niste medalii dinalea secretebig grin

| D3xteR a răspuns (pentru ElegantClub):

Poi alea
Dar de pe facebook
ai vz k e aia -1 alea alea
daca stii sa imi zici despre ele
iti dau fundawinking

| D3xteR a răspuns (pentru ElegantClub):

Weapons cache, scenic route nu le sti?

| ElegantClub a răspuns (pentru D3xteR):

Inca incer sa le descopar....no sami ia mult timp

| D3xteR a răspuns (pentru ElegantClub):

Ok ma anunti plsssss
iti dau funda

| ElegantClub a răspuns (pentru D3xteR):

Amandoua se fac astfel. Weapo cache cand tai peste 200000 de fructe cu o singura sabie(taietoare) si scenic route trebuie sa faci toate medaliile cu o singura sabie.

| ElegantClub a răspuns (pentru D3xteR):

Deci:Single cut trebuie sa faci din bonusul ala x2 250 de puncte odata. -1 trebuie sa ai cu un punct mai putin de primul din lista da.Happy ending ultimul fruct trebuie sa fie critical. Wake Up sa nu tai nici un fruct intr-un joc (poate nu o sati mearga din prima). Triple Stack trebuie sa ai toate 3 bananele odata.