| GeorgeX1999 a întrebat:

Cum se fac problemele cu procente?

7 răspunsuri:
| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Multe ecuatii cu 100

| Joker11 a răspuns:

Ecuatii cu 100.

| AlexStoica98 a răspuns:

Pfff. nu stiu cum sa iti explic

| Wehrmacht a răspuns:

Macar daca ai scrie acea problema aici...sunt mai multe cu procente.Si la matematica si la chimie.De unde vrei sa stim la care te referi?

| Morphines a răspuns:

Rezolvându-le. Uită-te peste exemplele din caiet.

| Fefe600 a răspuns:

Daca scriii problema, te ajut, dar asa, nu stiu, sunt mai multe moduri de rezolvare.

| MihaitzaJC a răspuns:

Din punctul meu de vedere maidanezi de pe strada NU ar trebui EUTANASIATI. Deoare ce au si iei dreptul la viata si la libertate NU la MOARTE.Ori ce caine are o INIMA si in SUFLET la fel ca noi ceilalti si nu cred ca avem noi dreptul de-ai omori sau ai insulta pentru ca UN CAINE NU ESTE UN ANIMAL ci OMUL CARE VREA SA-L OMOARE PE NEDREPT ESTE UN ANIMAL.