| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face profilul privat pe facebook?(adica sa iti vada pozele, peretele doar prietenii)Ca sa fac informatiile private, am gasit, trebuie sa bifezi la fiecare, dar la restul nu gasesc.Help.Fundita!

Răspuns Câştigător
| elenyss a răspuns:

Cand esti acolo la albume, in dreapta jos a fiecarei album iti va aparea o optiune sa selectezi cine-ti poate vedea pozele. Public, Friends sau la Custom poti sa setezi sa vezi doar tu.

3 răspunsuri:
| elenyss a răspuns:

Privacy settings > bifezi Friends, apoi mai jos pe pagina ai How You Connect, How Tags Work, etc. dai edit settings si limitezi cum vrei

| anonim_4396 explică (pentru elenyss):

Ok,asta am facut, dar pozele de profil tot mi le poate vedea toata lumea. Vreau sa le vada doar prietenii.

| elenyss a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand esti acolo la albume, in dreapta jos a fiecarei album iti va aparea o optiune sa selectezi cine-ti poate vedea pozele. Public, Friends sau la Custom poti sa setezi sa vezi doar tu.