| OnUtZzZaAa a întrebat:

Cum se instaleaza mesingerul pe mobil

4 răspunsuri:
| LeMotán a răspuns:

Depinde si de mobil, de sistemul de operare, etc.
Poti sa intri direct in site mobile.yahoo.com/messenger
Daca telefonul accepta aplicatii java, incearca SHMessenger.
Daca ai un smartphone tot pe mobile.yahoo.com/ gasesti messengerul special pentru telefonul tau.

| DixieIsCrazy a răspuns:

Nici eu nu stiutongue...eu ca sa intru pe mess de pe mobil scriu pe google yahoo messenger si dau ''click'' pe primul.si acolo scriu id-ul si parola

sper ca te-am ajutat cu ceva...altfel eu nu stiu.{fundita?}

| xAnita a răspuns:

Nu se instaleazahappy
Daca ai netu` pe tell. tot ce trebuie` sa faci e sa scrii pe google "yahoo messenger"
Si intri pe prima paginalove struck!
Eu asa fac.
Succes!
O zis buna>big grin

| Raluu a răspuns:

Intrii pe http://messenger.yahoo.com/ si bagi id. asa stai pe mess pe tel sau intrii pe www.e-buddy.com :) asta seamana mai mult cu messu de pe calc:D