| alexcuamare123 a întrebat:

Cum se numesc doctorii pentru piele?
Am un lapsus... Nu ma judecati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Dermatolog

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Unii le spun la dermatologi, pielari

| gabicoo a răspuns:

Dermatologi!

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Dermatologi

| Rihanna20B a răspuns:

Dermatolog

| profuofolain a răspuns:

Doctori de piele eu sunt unul

| alexcuamare123 explică (pentru profuofolain):

Atunci poti te rog sa ma ajuti cu ceva?
Uite...am o alunita pe care acum cateva luni o tot zgandaream apoi in jurul ei s-a format o coaje pe care am inlaturat-o, iar apoi am observat ca alunita mea incepuse sa se decoloreze, nu stiu ce sa fac si imi este frica ca aceasta sa nu fie canceroasa, imi poti spune ce se intampla daca poti? Te rog.