| anonim_4396 a întrebat:

Cum se procedează la examenul auto cu cei ce poartă ochelari, legat de mască?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa dea dracu daca am inteles ceva din intrebarea ta.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Reformulez, nu-i problemă.

Cum se procedează la examenul auto cu cei care poartă ochelari? Li se dă voie să poarte masca sub nas?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Banuiesc ca te lasa sa iti dai jos masca fiindca nu ai incotro. Nu poti conduce cu ochelarii aburiti, nu? laughing

| IIonut177 a răspuns:

Eu pot sa-mi pun masca fara sa se abureasca ochelarii. Daca te chihnui un pic o nimeresti cum trebuie. Sau nu o pui pe nas. Mai usor.

| anonim_4396 explică (pentru IIonut177):

știuu laughing dar eu tot timpul când intru în mașină nu mai pot prinde poziția aia oricât m-aș chinui laughing