| Maryabaii a întrebat:

Cum se sterge o intrebare?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singura intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci...mai rogi si pe un prieten, ca sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot. Numai bine!

P. S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes!

NOname
| NOname a răspuns:

@Maryabaii, acel "Editeaza" apare doar cateva ore (maxim o zi), apoi dispare. Intrebarile mai vechi nu le mai poti edita.
Succes! Numai bine!

| Maryabaii explică:

La intrebare pe care vreau sa o editez, imi apare doar aprobata si intreaba-ti prietenii.la alta intrebare imi apare si editeaza.de ce? si de ce nu imi apare pentru ca eu nu am dat raspuns castigator.

| Fantomita a răspuns:

Nu se sterge doar se editeaza

| Seniorithabebi a răspuns:

Pai. daca ai ales raspunsu castigator nu mai ai ci faci. da daca nu. dai la profi, intrebari si nu dai click pe intrebare sus iti apare mai multe chestii si apesi edit big grin Funda