| andrei_1478 a întrebat:

Cum se sterge windowsul?

3 răspunsuri:
| Traian a răspuns:

Nu ai cum sa stergi windowsul. atunci cand iti reinstalezi un nou sistem de oprerare se formateza discul unde ai instalat sitemul de oprerare acum

| N3X7 a răspuns:

Bagi CD cu windowsu faci pasii pana la alegerea partitiei si acolo selectezi partitia cu Win si dai format si gata.dar n-o sa mai ai program de operare:p

| Gentleman_2265 a răspuns:

Windowsul se formateaza, nu se sterge mai Andrei! Deci ca sa stergi windowsul, il formatezi. In felul acesta cel vechi se sterge si se instaleaza unul nou!