| PascuPetre a întrebat:

Cum setez calculatorul sa se inchida singur dupa un anumit timp...adica daca sta o perioada de timp de ex daca sta fara sa fie folosit pentru 5 min sa intre in stand by

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa stii dinainte daca vei sta mai mult sau mai putin si poti pregati calculatorul sa se inchida singur dupa o anumita perioada de timp. Citeste aici ce ai de faput. Ciferle reprezinta numarul de secunde dupa care vrei sa se inchida, Asta o fac si eu seara tarziu cand stiu ca dorm sau il mai programez sa se inchida singur ziua cand probabil voi pleca urgent si nu am timp sa-l inchid. iata link-ul : http://radiointim.wordpress.com/......ita-ora-2/

| PascuPetre explică (pentru anonim_4396):

Mersii mult ramonwinking

| Notforgiven a răspuns (pentru PascuPetre):

Cu placere, asta e al doilea cont al meu dar intru cum apuc.happy O seara buna.