| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg antivirus din calculator

17 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Il dezinstalezi. Intri in Start-Control Panel- Add or Remove programs.

Alte răspunsuri
| andrei95 a răspuns:

Cum pot sa dezinstalez avira ca nare uninstall si nici in control panel nu apare

| sti a răspuns:

Da, întradevăr e grav, GRiM are dreptate, trebuie sa îți schimbi calculatorul

| me_6767 a răspuns:

Il dezinstalezi si dai clik pe delete

Răspuns utilizator avertizat
| Elena0210 a răspuns:

Il dezninstalezi mai intai apoi "delete"happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauti Control Panel -> click cu mouse-ul buton stang.
acolo ai o icoana numita Add/Delete Programs sau asa ceva -> click cu mouse-ul buton stang.
se deschide o fereastra "window" in care derulezi in sus-jos cautand denumirea antivirusului tau, il selectezi -> click cu mouse-ul buton stang
si apoi DELETE
la urma ar fi bine sa redemarezi calculatorul si sa instalezi noul anti-virus - iti recomand Avast are meniu si in limba romana si este gratuit FREE :-D (completez: pentru etapa download de pe Internet este in engleza, franceza etc. DAR dupa instalare/in timpul instalarii se alege limba romana) http://www.miraculix.ro/index.shtml

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il dezinstalezi insa inainte e bine sa il scoti din proces, adica ii dai exit din coltu din dreapta de jos.
succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sterg avira din calculator?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa sterg antivirus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sterg antivirusul avast

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sterg avira? ca nare uninstall

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca sa stergi antivirusul avira (care nare ujnistal) deschizi fereastra МОИ КАМПИУТЕР si la Удалить програмы gasesti denumirea avira antivirus si in partea dreapta este Удалить si se sterge complet din calculator

| George989 a răspuns:

Pai treaba sta asa, ori din control pannel versiunea pe care toti o stiu si daca nu exista acolo urma de dezinstalare, nu te duci la local c cum zic toti si ii dai delete, te duci la anumitul antivirus pe site si iei de ex
:ai avast->avastcleaner si il iei si faci cum iti spune