| andreea_2617 a întrebat:

Cum sterg poze de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Razvan94 a răspuns:

Intra in "profile"(dreapta sus langa "home"), dai pe photos, intri in albumu cu poza dai click pe poza si imediat sub poza in stanga (pe la comentarii), ai "delete picture". Sper ca te-am ajutat. Funda?!

2 răspunsuri:
| Speedmafia a răspuns:

Buna depinde care poza vrei sa stergi, apesi pe poza care vrei sa o stergi jos in stanga iti apare echiteaza aceasta fotografie, si ultima sterge aceasta fotografie!
okkk?

| xCrazyKid99 a răspuns:

Dai pe ala pe care scrie "Delet Photo", Ok? Mersii Daca Imi Daii Vot Sau Funda