| คภﻮєlรฬєєt a întrebat:

Cum sterg un "prieten" de pe facebook(limba de pe facebook este in romana)

7 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Dai clik pe prieten si dupa aia te duci sus in dreapta la sectiunea,,prieteni'', dupa aia dai la,, Scoate de la prieteni''.
Bafta[love struck]

| dannys a răspuns:

Cred ca nu mai este optiunea cu sters-ul merge doar sa-l blochezi.Prima data il blochezi si dupa il deblohezi.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai, eu care am facebook-ul in engleza dau ''Unfriend'' ca sa sterg pe cineva din lista de prieteni deci tu care il ai in romana ar trebui sa dai ceva de genul ''Scoate din lista de prieteni''.

| Bebe09 a răspuns:

Te duci pe profil la el/ea si vezi undeva sus unde scrie prieteni, apesi acolo si vezi k este ultima rubrica, de acolo te rescurci sg:*.

| Yoana3 a răspuns:

Trebuie sa fi pe pagina lui de Facebook si in dreapta sus o sa apara cv unde scrie prieteni si ti mouse-ul acolo si o sa iti apara o lista si apesi pe Scoate din lista de prieteni
Sper ca te-am ajutat

| alexandra033 a răspuns:

Intri pe profilul prietenului care vrei sa il stergi, vezi unde scrie in dreapta ¨prieteni¨ langa subscriber langa mesaj...si mergi cu mausul unde scrie prieteni si iti apare ¨scoate din lista de prieteni¨

Dai fundita?batting eyelashes kiss

| Cineva12 a răspuns:

Păi intri pe profilul prietenului, şi sub prietenii lui scrie Şterge din listă sau ceva de genu. Dai click şi gata