| Skore a întrebat:

Cum uploadez un video pe youtube?

Răspuns Câştigător
| Stephisorrr a răspuns:

Daca ai cont, intri pe www.youtube.com :| sus, langa search in dreapta scrie Browse Movies Upload - dai pe Upload, de acolo selectezi video-ul, ii dai un nume, o descriere, gasesti tag-uri si apoi ii dai upload.:)succes

4 răspunsuri:
| FallingRain a răspuns:

Itri pe prima pagina de pe YouTube si acolo sunt trei butoane langa campul unde cauti un videoclip: browse, movies si upload. Apesi pe upload si de acolo te descurci tu.

| DENIS2COOL a răspuns:

Duap ceti faci contul pe youtube si voeoul dai pe pagina principala si dai update. dupa dai la update video apoi selectezi videoul si apoi astepti. daca mai ai nevoie de ceva da-mi mesaje private ca te ajut.

| Skore explică:

Multumesc

| Cosmin1998 a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa-ti faci cont si dupa ai sa vezi ce simplu e!