| Lunganux a întrebat:

Cum v-ați simți ca bărbat daca v-ar cotonogi o femeie practicantă de MMA?

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ai vazut prea multe filme cred. Este bine sa te uiti la filme,dar trebuie sa fii si realist,adica filmu este film, realitatea este alta, sa visezi e frumos, cand te trezesti e mai naspa laughing
Deci o femeie care practiva ce spui, nu prea vad cum ar cotonogi ce spui tu.
femeia tot femeie ramane, asta in comparatie cu un barbat.Bine daca esti un barbat de asta ametit de te ia vantul pe sus, acolo da il poate cotonogi.
Borbind la general nu prea are sanse, chiar de barbatu nu face nici un sport.

| TheStrategist a răspuns (pentru relian):

Pune tu o femeie de 1.80 care face MMA de mai mulți ani să se bată cu un slăbănog de 1.60 care nu e deloc antrenat. O să-și ia imediat bătaie rolling on the floor Dar da, în mod normal bărbatul ar trebui să câștige lupta.

| Brizbriz a răspuns:

As invata din greseli si as astepta-o in fiecare seara cu mancare calda si copiii hraniti, spalati, cu temele facute si bagati la somn big grin

adica ea poarta pantaloni in casa tongue

| StrongHeart a răspuns:

Excitat

| LordCristobal a răspuns:

Iti dai seama ca te simti naspa din toate punctele de vedere.
Unu la mana te simti naspa fizic pentru ca ti-ai luat o bataie zdravana.
Doi la mana te simti naspa psihic pentru ca te-a batut o femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ego-ul cotonogit.