| crazygirls a întrebat:

Cumpot sa scot virusi de pe Facebook ca tot imi apare un video naspa?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Încearcă în felul următor: descarcă şi instalează Malwarebytes' Anti-Malware, este gratuit şi îl găseşti pe site-ul oficial, este şi cu interfaţă în limba română. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi din Carantina viruşii găsiţi. Succes şi numai bine!

| cioca99 a răspuns:

Iti inchizi contul si nu intri 2 saptamani pe el.

| ionut0729505765 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema si mi-am schimbat windowsul. adica am inlocuit windows XP cu windows 7.