| anonim_4396 a întrebat:

Curier: mă „pregătesc" să fac o comandă de pe www.pcgarage.ro folosind FanCurier. Este prima dată când fac o comandă folosind FanCurier și aș avea nevoie de câteva informații de cum voi primii comanda (comanda mi se va livra acasă sau se va lăsa la sediul FanCurier din localitatea mea? în cazul livrării la domiciliu ce se va întâmpla dacă nu o să ma aflu acasă în momentul livrării?).

Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Fabulistul a răspuns:

De obicei cei de la FanCurier suna in cazul in care nu te gasesc la domiciliu. Si da, comanda se livreaza chiar in fata usii. O sa ti se confirme plata on-line de catre cei de la pcgarage.ro, poti sa le specifici cand anume vrei sa ajunga comanda, daca iti faci griji ca nu te vor gasi acasa.