| Deserth a întrebat:

Curierul Sameday.ro din Timisoara lucreaza azi? Am cumparat un frigider de la eMAG in data de 4 aprilie si am primit mesaj data livrarii estimata 6-7 aprilie ora 09-13

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ai primit mesaj ai si un numar de telefon al curierului suna l si intreaba l el stie cand vine frigiderul.

| Nico23458 a răspuns:

Cred că lucrează. Însă mie mi-a întârziat comanda. Daca nu ajunge azi, abia săptămâna următoare o sa vina.

| Deserth explică (pentru Nico23458):

La status comanda pe site-ul lor scrie coletul tau se afla in depozitul local.Eu cred ca o sa ajunga pe saptamana viitoare

| Nico23458 a răspuns (pentru Deserth):

Așa cred și eu.