| Karinutza a întrebat:

Da are cineva un cod webkinz va dau un alt cod webkinz sau un cont de club pinguin sau pandanda membru daca vreti contactati-ma la adresa de mess daca vreti este printzesa_yna va astept

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Karinutza ai deja un cont cu 2 animalute si un zumbuddy sa stii ca eu te vad in fiecare zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1254dgb

Răspuns utilizator avertizat
| andrutza_2871 a răspuns:

Hei anonimule imi poti da si mie ontul si parola plztonguetongue mesaj privat

| Karinutza explică:

Unde imi intri pe cont

| Karinutza explică:

Imi intri pe cont? dar de unde sti parola si contul

| Karinutza explică:

Du-te in **** pati ca mi-a schimb in fiecare zii si n-am dat la nimeni codul da

| Karinutza explică:

Da sa stii ca am mai multe animale sa stii ca mi-am luat si sti nu imi stiparola si contul

| Karinutza explică:

Du-te dracu de tarf ordinar