| Adyy5 a întrebat:

Daca ai putea fi un animal/obiect/planta intr-o povestire mai rar intalnit care ar fi acela?

Răspuns Câştigător
| Dan193 a răspuns:

Dejavu, am impresia ca am vazut fix intrebarea asta cu vreo ora in urma. Acelei persoane i-am raspuns: luneta unui pirat.

| Adyy5 explică (pentru Dan193):

Eu eram. laughing
Am cam lungit intrebarea aia si cand fac asta primesc mai putine răspunsuri ca mno, lene la citit. Uite cate răspunsuri am strâns aici ca am scurtat-o.

| Dan193 a răspuns (pentru Adyy5):

Inteleg b( ^_ ^ )d

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un terminator care pedepseste barbatii si femeile infidele cu pedepse aspre

| Bacemi a răspuns:

Unicorn.

| RAY a răspuns:

O comoara antica

| Kaℓi a răspuns:

Cactus.

| GoldenZenith a răspuns:

Inorog.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! As fi o femela lup.

| Aannonimm a răspuns:

Vampir, varcolac happy

| Jumijuma75 a răspuns:

Bufniță