| Andreimat a întrebat:

Dacă ai un cos dar nu e in anus,e cam la noada, nu e între fese nu e nicio boala cu transmitere sexuală, nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca stii ca ai fost cuminte, de ce iti faci probleme ca ar fi boala sexuală?

evenso
| evenso a răspuns:

Daca nu dispare in 7 zile, trebuie sa faci o consultatie dermatologica. Pana atunci o igiena locala riguroasa si poti sa dai cu unguent Bepanthen.

| StrongHeart a răspuns:

S-ar putea sa ai HIV.

| REMiXDJ a răspuns:

NU este nici un HIV. Citeste raspunsul ce ti l-am dat.