| MrFunky2 a întrebat:

Daca am 14 ani pot sa-mi fac card paypal la raifaisen?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Paypal este o companie ca si raiffeisen bank, deci, nu poti sa-ti afci card de Pyapal la o unitate bancara!
La Raiffeisen, poti sa-ti deschis un cont bancar, care vine cu un card bancar atasat, pe care-l poti folosii la bancomat, la plati online si bineinteles, la orice magazin.
Paypalul nu are card, are doar cont paypal, similar celui bancar, dar fara card, unde te loghezi si faci plati on line, ori primesti bani, pe care ulterior tu ii poti transfera in contul tau bancar si de aoclo, cu cardul bancar, poti face plati sau scoate cash.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine mergi la ei la raifaisen si intreaba i