| CristiCQH a întrebat:

Daca am 14 ani si vreau sa imi fac un card de debit la Banca Transilvania trebuie sa dau buletinul si trebuie sa zic de ce imi trebuie cardul, adica pentru ce motiv?

5 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Mergi cu părintele tau si intereseaza te acolo!

| Edmonds2342 a răspuns:

laughing crezi ca te vor crede pe cuvânt, dacă nu le dai buletinul?
Oricum, fără un părinte nu te baga în seama, degeaba le arăti buletinul.

| CristiCQH explică:

Ok... dar teebuie sa am un motiv pentru care il fac? adica sa imi bag bursa pe el? si daca nu am un motiv si vreau sa imi fac ca sa il am ca poate bag bani pe el si ii pastrez sau cumar online

| simpluone a răspuns (pentru CristiCQH):

Trebuie sa ai un motiv pentru ca e posibil sa platesti comisioane pentru contul deschis.