| Cristinica80 a întrebat:

Daca am aceasta pagina html file:///C:/Documents%20and%20Settings/Computer/Desktop/T IC/index.html cum as putea sa fac meniul, astfel incat atunci cand dau click p un cuvant din meniu sa imi apara informatia respectiva?(meniul facut acum nu il luati in considerare, caci nu e facut corect). Va rog ajutati-ma! dau funda!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si tu chiar ai impresia ca noi putem accesa fisiere din calculatorul tau?

| ZanfiracheBiancaAndreea a răspuns:

Cheama pe cineva sa te ajute, noi nu putem intra in baza de date a calculatorului tau!