| Corsi a întrebat:

Dacă am doar 50 urmăritori pe Facebook din 800 prieteni inseamna ca doar cei 50 vad ce postez eu? Cum fac sa vada toti?

Răspuns Câştigător
| 1Me9 a răspuns:

Vad toti, numai ca cei care te urmaresc, o sa vada postarile tale inaintea celor care te au la prieteni.Nu poti face nimic, toti o sa iti vada postarile, numai ca followerii o sa le vada primii. Funda?!

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Cei 800 de prieteni vad toate postarile si fiecare isi poate seta daca sa iti vada postarile sau nu. Chiar daca ei iti dau unfollow, tot ramai legat de ei prin prietenia pe Facebook.

Ceilalti 50 de followeri sunt separati, ei nu sunt prieteni cu tine si vad doar ce postezi public.

| CojocariuLaurentiu93 a răspuns:

Doar cei 50 primesc notificari pe prima pagina a lor cu postarile tale. Restul pot intra pe pagina ta ca sa vada ce postezi.