| madalynaaa a întrebat:

Daca am instalat google chrome pe limba rusa cum pto sa il schimp pe romana? sau trebuie sa il instalez inca o data pe romana? cum?

3 răspunsuri:
| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Sty ca mai jos de casuta de cautare este Google.ro in limbile ...asa.Posibil sa fie si romana sau daca nu e poti sa dai mai intai engleza si dupa aceea romana. Sper sa te ajute sfaturile mele

| Andrada_5061 a răspuns:

POti sa il schimbi in romana. Dai pe prima pagina adica start`u si vezi mai jos de Google kereses.eu am dat pe maghiara Google.ro nu stiu cum si scrie romana si germana...pai si dai pe ramana si gata...asa e la minebig grin