| Anutza_Ana_1996 a întrebat:

Daca am pierdut un telefon cu android, am sanse sa-l mai recuperez?

13 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Dacă pe acel telefon aveai Android, şi ai alt telefon cu andoird, poţi să-l găseşti, android este o aplicaţie care poate găsi şi telefoane.

| Klaudiu214 a răspuns:

Daca cineva ti la gasit din locu in care l-ai pierdut poti sa spui papa telefonrolling on the floor

| Mario1999 a răspuns:

Se putea daca activai optiunea Anti-Theft din Antivirus. AVG o are. O astfel de aplicatie functioneaza prin Google Maps. In cazul pierderii smartphone-ului Android, localizarea lui s-ar face prin Google Maps, cu introducerea unor coduri. Fiindca Android apartine de Google. Mai multe informatii gasesti in aplicatia AVG Antivirus, la sectiunea Anti-Theft, sau probabil si pe site.

| Katherina99 a răspuns:

Gandeste-te unde l-ai avut ultima oara si du-te si cautal in timp ce suni de pe alt tel pe numarul tau daca mai este cartela in el ca si eu mi-am pierdut tel si asa l-am gasit daca nu ti l-a luat cineva deja

| Lrc_Teodor_1996 a răspuns:

Depinde daca ai avut vreun program ceva pe el daca nu forte slabe sanse sau daca nu mai deloc. un sfat daca mai ei vre un tel android atunci instaleaza http://www.apkmania.co/2012/09/antivirus-pro-v2123-apk.html si sa activezi optiunea de anti-furat

| Anutza_Ana_1996 explică (pentru Lrc_Teodor_1996):

Stiam aplicatia, dar mno " la ce-mi trebuie asa ceva ". nu o aveam instalata

| ClaudiuBosu a răspuns:

Nu cred ca o sa-l mai recuperezi deoarece suntem in Romania happy Iar faptul ca are android nu te ajuta la nimic

| lucianandreilucianamariei a răspuns:

Si eu am android, dar nu l-am pierdut niciodata.

| Anutza_Ana_1996 explică (pentru lucianandreilucianamariei):

Siiiiiiiiiiiiiiiiii, nu ma intereseaza.