| DaaNNuuTzz a întrebat:

Daca am un bilet castigator la pariuri cum ar trebui sa fac sa imi dea banii?

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Te duci la Casa de pariuri unde ai bagat sau o alta filiala dar aceeasi casa, de exemplu Stanley Bet, daca ai bagat la ei, poti incasa biletul de la orice filiala a respectivei case.

| Chiuaua a răspuns:

Daca ai 18 te duci pur si simplu scrii pe spate cnp si numele si primesti bani,daca nu exista variante ajutatoare cum ar fi, suna un prieten, 50/50(cu vanzatoarea), sau intreba publicul (roaga pe cineva din bet sa til scoata

| yana_9783 a răspuns:

Te duci cu biletu de unde l-ai luat

| PhAeThoN a răspuns:

Sa te duci cu buletinul si nu stiu sigur cred ca trebuie sa completezi! Ps:Trebuie sa ai 18 ani ca sa iti dea bani!

| claudiu12_9253 a răspuns:

Te duci la agentia unde ai pus biletul si dai biletul la casiera.Ea in schimb iti va da castigul care apare scris pe bilet.