| grigor3 a întrebat:

Daca bag la pacanele o sa am sanse sa ma placa fetele? bag zilnic, ba chiar asta e principalul scop al vietii mele

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Decat sa bagi la pacanele, mai bine baga la fete!
Macar n-o sa fie invidioase pentru banii aruncati anapoda...

| AvalohAlyn a răspuns:

Cum adica? Ce treaba au placutul fetelor cu pacanelele? Chiar nu inteleg, sincer.Si nu, cu siguranta nu o sa te placa fetele si nu o sa le atragi prin jucatul la pacanele.Fiindca nu se leaga una cu alta.

| T0T a răspuns:

Dacă te împuști îți dau eu bani pentru pistol.

| untu a răspuns:

Principalul scop al vietii tale e sa-ti distrugi viata ta prin jocul pacanelelor care creeaza depedenta! E o boala, baiete! Nu ai nici o sansa sa te placa fetele pentru ca o sa le toci intru-una banii tai! cand te insori, te toci banii tai si pe a nevestei tale la pacanele! Sune-mi cum te vei intretine si cum te vei creste copii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU

| OnePiece a răspuns:

Tu vrei sa apari la Zappy cred.

| AlbNegru09 a răspuns:

Doamne ce întrebare stupidă ai pus

| TheSpell a răspuns:

Omoră-te atunci.

| DinuMarius26 a răspuns:

Decat sa bagi la aparate mai bine te-ai duce la tarfe* fratewinking laughing

| Alexalx98 a răspuns:

Nu o sa te placa femeile pentru asta... femeile sunt de 2 genuri: profitoare care te toaca de bani si cele care iubesc ( cele care iubesc sunt grele de gasit si rare) iar cu pacanelele nu faci de cat sa-ti distrugi viata, sa devi un dependent de ele, sa-ti arunci banii pe nimic si sa dai faliment. Sunt sanse 5% ca sa castigi deci nu ti-as sugera sa continui. Daca vrei o relatie ti-as sugera sa-ti cauti un servici banos si bun care sa poata intretine o familie si 2. Sa nu fi un alcolist si sa bagi la masinute sau sa fi vreun drogat si etc...+ multa vrajeala asupra femeilor. Bafta!

| kkejfbwejbf a răspuns:

Da..clar o sa te placa toate fetele, 100%, tine o tot asa rolling on the floor))