| Alyra a întrebat:

Dacă blochez pe cineva pe Facebook, mai poate persoana respectivă să-mi dea block mie?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai poate pentru ca tu nu mai poti fi gasita pe Fb. Daca dă Cautare tu nu existi pentru acea persoana.

| biancabbb05 a răspuns:

Nu, nu mai poate. Nici nu o sa te mai poata gasi daca incearca sa te caute

| Andreeamaria555 a răspuns:

Daca incearca sa te caute pe Facebook, nu te va mai gasi, insa daca se va duce la sectiunea block si va tasta numele tau si va da click pe el te va bloca. Iar tu cand o vei debloca, nu i vei vedea profilul deoarece si ea la randul ei (persoana respectiva) te-a blocat. Iar ca sa o blochezi iarasi, faci si tu ce am zis mai sus.

| Alyra explică (pentru Andreeamaria555):

Deci poate? sad Pentru că ceilalţi de-aici spun că nu, dar am mai găsit pe net unde scrie că se poate. straight face

| Andreeamaria555 a răspuns (pentru Alyra):

Se poate cum ti am zis eu. Intra la sectiunea block si cauta pe cineva care te a blocat si ai sa te convingi.

| NeneaYT666 a răspuns:

Nu mai poate deoarece nu te va mai gasi!