| imaqtpie a întrebat:

Dacă chemi un courier să îți ia un colet trebuie să plătești în plus?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

De obicei calculezi pe site-ul lor cat te costa transportul in functie de dimensiunile coletului si valuarea acestuia.

| 123456789101112131415s a răspuns:

Depinde de suma pe care la-i achizitionat dar si de site-ul de pe care la-i luat.
În cazurile speciale unde coletul este mai mare adica un frigider sau un aragaz si alte lucruri va trebui sa platesti transport indiferent