| anonim_4396 a întrebat:

Daca comand ceva de pe eMag in cat timp ajunge? Trebuie sa am o comanda de o anumita suma minima? Va veni prin curier sau prin posta? Trebuie sa platesc vreo taxa de livrare?

3 răspunsuri:
| catagame a răspuns:

Vin ei acasa si tu doar le dai bani produsului fara alte taxe si acolo unde scrie adauga in cos trebuie sa scrie pe lanaga localitatea livrari sau ceva de genu tu alegi unfe locuiesti in ce oras si iti arata cand vine produsul

| Ureche_Ionutz_1998 a răspuns:

Depinde unde stai, oricum in maxim 72 de ore...dar daca stai intr-un oras sau in apropiere atunci va ajunge in 6-24 ore