| T0X1kSkuLL a întrebat:

Daca cumpar http://www.iphone-replica.ro/Telefon-mobil-Apple-iPhone- 6S-Space-Grey-Replica-d21.htm

pe telefon merg instalate jocuri gen subway surfers, talking tom etc? si merg facebook si youtube? Stie cineva? uRGENT!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU îţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...
NU vă mai "aruncaţi" banii degeaba!

Toate cele bune!

1 răspuns:
| darius_5254 a răspuns:

Merg toate aceste aplicații, de fapt, merg cam toate aplicațiile. Este un telefon foarte bun. Fundă?