| T0X1kSkuLL a întrebat:

Daca cumpar http://www.iphone-replica.ro/Telefon-mobil-Apple-iPhone- 6S-Space-Grey-Replica-d21.htm

pe telefon merg instalate jocuri gen subway surfers, talking tom etc? si merg facebook si youtube?

Răspuns Câştigător
| Metinarul123 a răspuns:

Salut.Iti recomand sa nu iei replici pentru ca se vor strica in 2 saptamani maxim!
Apropo replicile Apple sunt de fapt telefoane cu android care au un launcher de Ios deci da vei putea juca jocuri!
Nu uita sa dai funda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU-ţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

Toate cele bune!