| andreirobert15 a întrebat:

Daca cumpar un bilet de avion online pot sa il platesc cu cartea visa chiar daca este bancomat?
si nu exista hackeri care sa ia bani din cont sau cv de genul?
pentru ca tata vrea sa luam bilete de pe net online pentru ca este mult mai ieftine dar ai ie frica sa nu dispara bani si sa ramanem si fara bilete!
FUNDA!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bai omule te chinui de vreo sapt sa iei niste prapadite de bilete de avion.Ai umplu TPU cu intrebari de genul. cheama si tu pe cineva care a mai facut tranzactii online la tine sa te ajute sa le cumperi si gata

| FatUglyVirgin a răspuns:

Ce copil analfabet, vrei avion? nu meriti, ai si s4 sau s5 din cate am vazut.

| Osirius a răspuns:

"pot sa il platesc cu cartea visa chiar daca este bancomat?"
Ce ma? Cine e bancomat?
Daca ai card visa te duci frumos la banca, depui bani pe el (cat e biletu'), vii acasa si iti faci rezervarea (selectezi data, bagaje, blablabla...) si la final platesti si iti scoti la imprimanta biletul pe care il prezinti la aeroport. Asa greu e?

| Petru_Leonard_1993 a răspuns:

Bun deci si maica-mea crede la fel dar daca cumperi biletele de la agentie de turism sigura sau de la o companie sigura cu un sistem de securitate cat de cat echitabil nu e nici o problema atat timp cat nu cumperi de la anumite firme fantoma, etc.