| SelenaTpu a întrebat:

Daca cumperi un produs de pe eMag si sa iti vina la easyBox, cate zile va sta acesta acolo?

5 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Oficial, 36h
neoficial am avut un produs care a stat o saptamana, dar au fost asa de imbecili ca nu m-au anuntat in nici un fel, din cauza ca a fost un produs retrimis

| RaduRobertRO a răspuns:

Poți ridica produsele din easybox la orice oră din zi și din noapte, în maximum 36 de ore de la momentul în care ești anunțat prin SMS, 72 de ore în cazul comenzilor livrate vineri sau 48 de ore pentru comenzile livrate sâmbătă. Excepție fac easybox-urile amplasate în centrele comerciale, al căror program coincide cu cel al centrului. Programul fiecărui easybox poate fi consultat și în harta de mai sus.

| tasr123 a răspuns:

2 ore

| Cozmea022004 a răspuns:

In jur de 36 de ore, dupa este posibil sa ti-l ia inapoi

| Justme12344321 a răspuns:

36 h