| Anonimus1358 a întrebat:

Daca dau comanda maine de la eMag, ajunge pana pe 25? Sau macar maine seara?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti sa stii! Sunt cam aglomerati acum! Mie, de la Altex, mi-a venit dupa 5 zile.

| Bondarel99 a răspuns:

Care 25?
Pai acum e seara. Sa zicem ca maine se lucreaza la eMAG (desi cel mai probabil e program scurt) deci maine proceseaza comanda si o preda curierului. Tot ar fi imposibil sa livreze coletul tau tot maine pentru ca mai intai trebuie sa ajunga in depozit, acolo unde asteapta alte sute/mii de colete si abia daca isi vor primi coletul cei care au comandat saptamana trecuta.
Singura sansa e sa mergi in showroom in cazul in care esti din Bucuresti.

| RAY a răspuns:

Nici in vise

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, in nici un caz.
Acum este atat de aglomerat, ca tot ce comani azi, va sosii dupa anul nou.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil nici anul asta nu vine

| sierra1 a răspuns:

Acum de sărbători, eu zic să fii fericit dacă vine intr-o săptămână

| Catrice a răspuns:

Da, pe 25.

Ianuarie.