| publicname a întrebat:

Daca dau un UPDATE la iPhone se sterg toate datele?

3 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Daca e decodat nu ai voie ca dupa aia nu mai merge. Nici eu nu pot la al meu

| 62mariaelena a răspuns:

Da, doar daca in itune nu ai tot ce exista in tel, dar dai un backup cand il bagi in pc

| Loreen777 a răspuns:

Din pacate, DA. Update inseamna ca se va schimba soft-ul telefonului.De exemplu daca ai iPhone 4 si ii dai Update iphone-ul o sa aiba functiile unui iphone 4ShappyDeci este ceva normal sa se stearga.Dar daca nu vrei sa le pierzi, le poti salva pe calculator si apoi sa le transferi inapoi pe iphone(Ma refer la poze, videoclipuri, contacte)Sper ca te-am ajutat!happyFunda?