| sebykutzu a întrebat:

Daca de exemplu uncopil se naste anul acesta in29 februarie...cand isi va tine ziua anul viitor tinand cont k va avea doar 28 de zile

8 răspunsuri:
| pink425 a răspuns:

Intrebare cam grea laughing.pe 28 o sa isi faca ziua

| nebunik4663 a răspuns:

Buna.Eu sunt nascuta pe 29 februarie si imi serbez ziua pe 28 adica pe 28 duc bomboane la scoalatongue

| meriuss a răspuns:

Buna intrebare

| E8841942 a răspuns:

Aceasta este o întrebare sau un sfat?

| dasdfsdfdf a răspuns:

Se va naste pe 1 martie laughing nu conteaza cat de mare e luna conteaza doar zilele

| sebykutzu explică (pentru dasdfsdfdf):

Eu zic k anul acesta 2012 luna februarie are 29 de zile anul viitor 2013 va avea28 de zile. Daca un copil se naste anul acesta pe 29februarie cand isi va tine ziua lui de nastere anul viitor pentru ca anul viitor nu o sa fie ziua"29" aia am intrebat

| Lea09 a răspuns:

Peste 4 ani...

| florinbet88 a răspuns:

Pai eu zic ca isi va sarbatori ziu din 4 in 4 ani ca doar odata la 4 ani vine luna cu 29 de zile si asa ca va face o petrecere de neuita