| anonim_4396 a întrebat:

Daca e o problema cu pachetul pe care vreau sa il livrez,ma contacteaza firma de curierat sa ma anunte? Sau il trimit asa? Am pus o tipla lipita de pachet(pachetul nu e o cutie e plat), am bagat foaia cu adresa awb, contact tot, dar am uitat sa sigilez gaura tiplei.
Ma gandesc ca n-are cum sa cada foaia aceea si sa cada foaia, foaia e cu fata-n sus sau jos
presupun ca si ei fac o copie dupa foaia aia, lipesc o foaie a lor cu un cod si asa si ce nr e pachetul, ca am vaz ca asa sunt livrate cand am primit eu in caz ca se pierde foaia cu adresa sau coletul sa ma contacteze nu?
Dar cred ca au si ei grija nu? Curierul a zis ca pachetul e bun

Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

Daca a spus ca e bun, stai fara grija. Isi noteaza ei de la cine a primit coletul, data, ora etc.