| Marcela46 a întrebat:

Daca eu stau intr-un oras si ma duc duminica aceasta in alt judet sa il vitez si ma duc la un super market imi primeste bonurile de masa pe care eu le primesc de la munca?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Da. Bonurile sunt primite in orice localitate din tara; important este ca magazinul respectiv sa primeasca tipul de bonuri pe care le ai tu.
Intrii in magazin, si inainte de a-ti face cumparaturile intrebi daca se primesc bonurile tale.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Dap!