| spidy a întrebat:

Daca fisa medicala (auto) imi expira pe 5 septembrie, iar eu ma inscriu pana atunci dar e posibil sa ma puna dupa data de 5 ...mai trebuie sa o refac? trebuie sa fie valabila si in ziua in care dau traseul?

si daca trebuie sa o refac, trebuie sa ma duc la scoala sa o iau pe cea veche si sa le-o dau pe cea noua? sau pot sa o atasez direct la dosar?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, fisa medicala trebuie sa fie valabila la ambele examene (teoretic si practic).