| OnlyDga a întrebat:

Daca folosesc un paysafe card de 10 euro de exemplu. Dar eu am nevoie doar de 5. Si sa zicem ca cumpar produsul, trec codul. Imi ia doar 5 euro de pe cod? Pot sa il mai folosesc odata codul(imi mai raman 5 euro)? Sau poti sa il folosesti doar o data?

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Da, il poti folosi fara nici o problema. Iti va ramane restul pe cod. Am folosit si eu asa

| RoyalJakiro a răspuns:

Daca site-ul respectiv iti recunoaste restul ramas de la cei 10 euro, il poti folosi. Dardupa cumam spus, doar daca site-ul respectiv recunoaste restul ramas. Sunt site-uri care nu recunosc suma restanta si ramai a paguba. Daca folosesti site-ul paysafe, atunci nu ai de ce sa te temi. Bafta!

| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Poti sa il folosesti de cate ori vrei... Eu am luat unul de 10 euro si am bagat pe un site cate 1 euro de 10 ori... Deci da. O sa iti ramana 5 euro si o sa ii poti folosi a 2-a oara