| anonim_4396 a întrebat:

Daca iau 3/3 strike pe Youtube si am gmail mi se pierde si gmailu?

4 răspunsuri:
| Strepix a răspuns:

Nu! Nu are nicio legătură. Va fi închis doar contul de YouTube, Gmail e o platformă diferită.

| FlorinȘuhan a răspuns (pentru Strepix):

Aha, am inteles, o sa mai astept si alt raspuns si daca e la fel cum zici tu o sa iti dau tie funda ca tu mi ai dat primul raspunsu.

| FlorinȘuhan a răspuns:

Ce ai ma? S-o umflat ovazu in tine? Da oricum ai report...winking

| FlorinȘuhan a răspuns:

Ce ai ma? S-o umflat avazu in tine? Da oricum ai report.winking