| fugi5555 a întrebat:

Dacă îmi pun 0, 5 de acid hialuronic in buze la o ședința plătesc juma de preț?

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Nu cred. Manopera este aceeasi. Poate din substanta sa platesti mai putin. Dar depinde de cine face si ce "politica" are.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu, dar o vreme vei manca cu jumatate de gura. big grin

| Simpatic a răspuns:

De ce va mariti voi buzele nu stiu, ca toate buzatele arata la fel, pe cand femeile cu adevarat frumoase fac pipi pe toate tunatele de departe la orice ora.
A ajuns moda a fi sinonima cu prostia, faceti unii dupa altii si aia care cica-s primii copiaza pseudovedetele din afara, alte coarde.
Mari actrite care aveau un prestigiu si un caracter aratau mortal fara tuning, de la natura a se vedea in tinerete Sofia Lauren, Elizabeth Taylor etc acum cacacioasele de la hollywood care au 20-30 de ani isi maresc buzele, sanii etc
Iar Milla Kunis care este naturala din cap pana in picioare a fost votata vreo 3 ani la rand (in trecut) ca cea mai frumoasa actrita (noua generatie) fara sa aiba vreo operatie pe ea estetica.Ei unde sunt tunatele astea in vreun top, a poate in topul mosilor cu bani care le platesc sa le babardeasca.
Deci moda este rahat ca vine si trece dar kitchul si penibilul raman.
Maine poimane poate lanseaza vreo vedeta de carton moda sa iei in buze varza murate, pe toate prapastiile le vad apoi cu varza murata.
Stiti ce va doresc eu divelor de internet, sa aratati toate ca Donatella Versace laughing

| fugi5555 explică (pentru Simpatic):

Ți ai pierdut 5 min din viața sa scrii asta ca sa te căci puțin pe tine laughing scuze dar de la primul rând nu ți am mai citit pomelnicul ca deja ai devenit jenant, aveam nevoie de un răspuns categoric, poți sa ți bagi romanul in popow

| Simpatic a răspuns (pentru fugi5555):

N-am timp ca sa bag proastele in seama, acum baietii rai ma privesc cu teama!