| DacicusRex a întrebat:

Daca imi sterg contul de Facebook se sterg si mesajele trimise de mine altor persoane atat din contul meu cat si de la ele?
FUNDA!

9 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Mesajele trimise de pe contul tau catre alte persoane nu se sterg in urma cererii de stergere a contului. Asta scrie foarte clar in politica Facebook. Pentru mai multe informatii legate de stergerea unui cont poti citi articolul asta :

http://www.isfree.org/cum-stergi-contul-personal-de-facebook.html

| octav005 a răspuns:

Posibil

| ovidiu123432 a răspuns:

Da, mesajele care le-ai trimis nu o sa mai apara sau orice altceva.

| Kiki20098 a răspuns:

Da,la el se vor vedea mesajele la fel si la tine.

| DacicusRex explică:

Va rog! Este o urgenta!

| DacicusRex explică:

Dar daca ambele persoane(atat destinatarul cat si expeditorul) isi sterg mesajul respectiv acesta se mai poate vedea?

| Ddany29 a răspuns:

Nu mesajele trimise de tine nu se sterg decat daca le sterge el sau intri tu pe contul lui sa iei si le stergi tu altfel nu se sterglaughing

| Dropsimus a răspuns:

Nu, el va vedea in continuare mesajele trimise dar nu va putea sa trimita altele

| Andreea031 a răspuns:

Nu se șterg mesajele celorlalte persoane, conversațiile rămân doar la ei, numai tu nu le poți vedea daca îți ștergi contul pentru ca nu mai ai cum laughing))